Tipy na vianočné darčeky pre deti

Kategórie
 
 
 
 
 

Tipy na vianočné darčeky pre deti

Už je za rohom, ten čas, ktorý všetci tak očakávame. Príroda sa ukladá na zimný spánok a krajinu zahalí biela pokrývka. Vianoce sa blížia, ulice sa menia na raj svetielok a v domácnostiach začína rozvoniavať škorica. Toto obdobie sa nesie v duchu lásky, rodinnej pohody a radosti. Mnohokrát však pred Štedrým dňom pociťujeme skôr tie negatívne stránky Vianoc. Honba za darčekmi pre našich milovaných nás častokrát stojí nemalé nervy, ktoré nám dokážu značne znepríjemniť predsviatočné obdobie. 

Sleepee

Ako mnohí vieme, deti sa tešia na Vianoce najviac z nás všetkých. Už od októbra nám pília uši s otázkou: „kedy príde Ježiško?“ A práve preto je výber vhodného darčeka pre dieťa neľahká úloha. Problémy nám môže robiť nie len výber darčeka, ale aj fakt, že ak ho zle, alebo príliž včas, schováme je viac než pravdepodobné, že ho malý detektívi “omylom“ nájdu. My si myslíme, že vám s týmto problémom dokážeme pomôcť. Nie len že máme široký výber hračiek a doplnkov pre deti, ale aj dodanie na poslednú chvíľu nám nerobi problém. A práve preto sme si pre vás pripravili pár tipov na obľúbené darčeky pre vaše ratolesti. 
Taaaakže, začneme od najmenších. Malinké bábätká sú azda najvďačnejšie, a preto je výber darčekov pre ne ohromnou zábavou. Predstavíme vám pár značiek, ktoré vedia čo take bábätko potrebuje. 
Sleepee
Táto značka sa venuje doplnkom do nie len postielky navrhnutých pre kľudný, bezpečný a kvalitný spánok detičiek. Hniezda, zavinovačky, deky, obliečky a všetky ďalšie produkty sú ručne šité s dôrazom na detail a prvotriednu kvalitu. Výrobky sú dôkladne testované a použité materiály sú certifikované pre deti od narodenia. Pokiaľ vám záleží na zdravom spánku vašich detí, sleepee je jednoznačne skvelou voľbou. Pri tejto značne sa rozhodne nemusíte obávať zlej reakcie ani v prípade, že chcete tieto produkty darovať rodičom v očakávaní, keďže majú nadčasový dizajn a farebnosť. 

Bibs

Štýlové a svojím dizajnom jednoduché cumlíky zo 100% prírodnej kaučukovej gumy od Bibs rozhodne patria medzi našich favoritov. Sú navrhnuté a vyrábané v Dánsku už niekoľko desiatok rokov. Ich guľatý tvar je pre bábätká najprirodzenejší, upokojuje ich a vďaka vzduchovému ventilu dieťa cumlík ľahko stláča, čím sa jeho podnebie, zúbky a ďasná prirodzene vyvíjajú.

Tikiri

Hračky z dielne Tikiri, ktoré sa výrábajú na Srí Lanke, patria medzi produkty, ktoré musíte mať doma pokiaľ vám naša planéta nie je ľahostajná. Materiál, z ktorého sú vyrobené, sa šetrne odoberá z kaučukového stromu vďaka čomu sa nenarúša jeho ďaľší rast. Práve preto sú tieto hračky ekologické, v prírode rozložiteľné a bezpečné aj pre tie najmenšie bábätká. Farbu týmto hračkám dodávajú rastlinné a netoxické farby. Sú vhodné ako hračky do vody, ale aj ako hryzadlá.
 

S vyšším vekom detí prichádzajú aj iné hračky a doplnky. Týchto pár kategórií poteší nejedného predškoláka či dokonca školáka. 

Kuchynky


Ach, naše milované kuchynky. Táto hračka je zábavná, náučná a tak krásne vyzerá v izbičke, a práve preto sme jej venovali aj veľkú časť článku v našom blogu.


Zvieratká

Plyšové, plastové, drevené či gumené zvieratká vždy boli, sú a budú veľmi obľúbenou hračkou každého dieťaťa. Sú roztomilé a tvoria skvelých parťákov na cesty, do postieľky či na ihrisko. 
Pokiaľ vás zaujala práve táto kategória určite neprehliadnite plyšové zvieratká od výrobcu Jellycat. Tieto roztomilé plyšáky chytia za srdce aj nejedného dospeláka. Našou najobľúbenejšou klasikou sú Mončičáci, ktorí boli hitom detí socializmu no čím ďalej, tým viac sa stávajú súčasťou života aj dnešných detí. 

 

Vaky na hračky


Vaky od Play&Go síce nie sú dlho na trhu no sú čím ďalej, tým viac obľúbené v mnohých rodinách. Tento šikovný pomocník umožní vašim ratolestiam hrať sa na mäkkučkom a zároveň vám skráti hodiny upratovania hračiek. Jednoducho po tom, ako sa deti dohrajú, stiahnete šnúrku, ktorá lemuje obvod podložky a hľa, vak plný hračiek je na svete. 

 

Takisto u nás nájdete aj ďalšie zaujímavé kategórie plné krásnych a náučných hračiek, ktoré sa snažíme neustále dopĺňať o nové a pokrokové produkty. Pokiaľ by ste boli predsa len naklonení inej forme darčeka, určite neprehliadnite našu ponuku oblečenia pre deti.
Vieme, že výber vianočného darčeka pre dieťa môže byť náročný proces no tá krásna reakcia šťastných detí, rozbaľujúcich to, po čom tak túžili, stojí za všetkú tú snahu. Dúfame, že sme vám s výberom aspoň trošku pomohli a prajeme vám krásne a ničím nerušené prežitie vianočných sviatkov v kruhu rodiny. A šťastný nový rok, milí priatelia. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia