Kategórie
 
 
 
 
 

Hračky - De Cuevas Toys

 
 
 
 
Vyberte si z ponuky
Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Skladací kočík 3v1
Detaily
Krásny sivo-ružový skladací kočík pre bábiky od španielskej značky DeCuevas môže ľahko konkurovať kočiarom pre bábätká.

Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Vypredané

Skladací kočík 3v1

95,90 €
Skladací kočík pre dvojčatá trojkolesový Reborn
Detaily
Skladací trojkolesový kočík pre dvojičky od španielskej značky DeCuevas  umožní malým mamičkám zobrať na prechádzku dve bábiky naraz.

Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: Vypredané

Skladací kočík pre dvojčatá trojkolesový Reborn

87,90 €
 
 

Ak ste o Montessori v poslednej dobe počuli alebo čítali, nie ste sami. 

Montessori prístup, ktorý vyvinula talianska lekárka Maria Montessori v roku 1897, je prístup zameraný na deti, ktorý kladie dôraz na praktickú prácu. Filozofia povzbudzuje deti, aby sa zapájali do premyslene pripravených aktivít primeraných veku, ktoré podporujú ich kognitívny, sociálny, emocionálny a fyzický rozvoj.

 

Čo je hračka Montessori?
Neexistuje žiadny oficiálny zoznam „schválených“ hračiek Montessori. Hračka sa skôr považuje za priateľskú k Montessori, ak podporuje rovnaké vzdelávacie filozofie ako prístup k Montessori. Pri výbere hračky pre vaše dieťa Montessori je potrebné hľadať nasledujúce položky:

 

Prírodné materiály. Hračky vyrobené z dreva, vlny, bavlny, kovu, keramiky a dokonca aj skaly sú základmi Montessori, pretože spájajú deti s prírodou.

 

Realistické hračky. Hračky Montessori bývajú realistické, čo poskytuje skvelú príležitosť na učenie sa o svete okolo nás.

 

Výučbové hračky s jednou úlohou. Hračky, ktoré zdokonalujú jednu zručnosť naraz. Hračky Montessori by mali mať tiež zabudovanú „kontrolu chýb“, čo znamená, že deti budú vedieť, či úlohu správne dokončili.

 

Hračky na určitý účel. Hračky Montessori by mali umožniť deťom sa zapájať do aktivít podobných pracovným miestam a reálnym činnostiam, ako napríklad hrabanie lístia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia