O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

O nás

Hra je pre deti najprirodzenejší spôsob ako objavovať svet, osvojovať si spoločenské správanie a učiť sa nové veci.

Za posledné roky však pozorujeme úbytok detí hrajúcich sa klasické hry, či už vonku na ihriskách, ale aj všeobecne v našom okolí. Pre rodičov je v dnešnom uponáhľanom svete jednoduchšie naplánovať dieťaťu rôzne krúžky, ktorými im zaplnia denný harmonogram. Po ich príchode domov sa často uchyľujú k hrám na telefónoch, počítačoch, či tabletoch čo im neumožňuje vytvoriť si také spomienky na detstvo ako máme my, staršia generácia.

Táto skutočnosť nás mrzí natoľko, že sme sa rozhodli s tým niečo urobiť. Sme tím mladých ľudí s veľkými ambíciami, ktorému budúcnosť našich detí nie je ľahostajná. Veríme, že tento trend posledných rokov ešte je možné zvrátiť. Dávame si záležať na tom, aby boli hračky, ktoré ponúkame zaujímavé pre deti a motivovali ich k tradičným hrám. Pomocou nášho blogu sa snažíme prinášať osvetu o dôležitosti hier počas dospievania medzi rodičov, pretože práve oni z najväčšej časti ovplyvňujú vývoj svojich detí. Veľmi dôležitým aspektom je aj to, aby sa rodičia do spoločných hier zapájali, čím si dokážu vytvoriť krásny vzťah so svojimi ratolesťami. A keďže sa budúcnosť nezaobíde ani bez prírody usilujeme sa o to, aby boli naše produkty čo najmenej zaťažujúce na životné prostredie.

Vyberáme materiály, ktoré svojou kvalitou zaručujú dlhú životnosť a čím ďalej, tým viac sa u nás objavujú aj alternatívne materiály, ako napríklad v prípade kaučukových cumlíkov od BIBS, ktoré majú 100% prírodný pôvod, čo nás veľmi teší.

V neposlednom rade sa snažíme urdžať istý štandard aj čo sa našich služieb týka, preto sa vždy snažíme pohotovo a kvalitne komunikovať s našimi zákazníkmi aj prostredníctvom sociálnych sietí. Sme presvedčení že si u nás nájdete presne to, čo hľadáte či už máte doma batoľa alebo predškoláka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia