Vrátenie a výmena tovaru

Kategórie
 
 
 
 
 

Vrátenie a výmena tovaru

Výrobok zakúpený cez náš internetový obchod nezodpovedá vašim predstavám? Potom ho máte možnosť vrátiť bez udania dôvodu počas zákonnej 14-dennej lehoty od dátumu jeho prevzatia. 

Tovar by mal kupujúci spotrebiteľ vrátiť najneskôr do 14 dní od dňa odstúpenia od zmluvy úplný, s kompletnou dokumentáciou, nepoškodený, čistý, pokiaľ možno vrátane originálneho obalu, v stave a hodnote, v akom tovar prevzal. V prípade odstúpenia od zmluvy do 14 dní kupujúcim, ktorým je spotrebiteľ, musí odstúpenie od zmluvy spotrebiteľ zaslať na e-mailovú adresu,alebo oznámiť telefonicky.

Formulár pre odstúpenie od zmluvy

Ak sa rozhodne kupujúci pre odstúpenie v uvedenej lehote, odporúčame pre urýchlenie vybavenie odstúpenia tovar doručiť na adresu predávajúceho spolu s priloženým sprievodným listom s prípadným dôvodom odstúpenia od kúpnej zmluvy (nie je podmienkou), s číslom nákupného dokladu a uvedeným číslom bankového účtu alebo s uvedením, či suma bude vyplatená v hotovosti alebo či bude čerpaná pre ďalší nákup. Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru vznikne kupujúcemu nárok na vrátenie zaplatených finančných čiastok spojených s vráteným tovarom, ktoré budú vrátené kupujúcemu najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy. 

Odporúčame využiť vrátenie alebo výmenu tovaru prostredníctvom Zásielkovne, v tomto prípade hradíme dopravu k nám za vás:

Stačí, aby ste nahlásili ID (ktoré vám radi poskytneme) pri podaní zásielky na akomkoľvek podacom mieste, obsluha podacieho miesta vytlačí štítok, nalepí ho na zásielku a podá Vám potvrdenie o prevzatí zásielky.


Ak by ste chceli využiť inú spoločnosť, môžete zásielku zaslať na adresu, pozor v tomto prípade si hradíte dopravu k nám!
Denisa Kádeková
Hviezdna 907/3
93041 Hviezdoslavov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia